İlk kez anne olmak için gün sayıyor! Burcu Biricik’ten karnı burnunda poz

2016 yılında nikâh masasına oturan Burcu Biricik-Emre Yetkin çifti, geçtiğimiz ocak ayında bebek müjdesi ile magazin gündemine gelmişti. İkilinin kız bebek beklediği ortaya çıkmıştı.

KIZININ ADINI AÇIKLADI

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Camdaki Kız’ dizisindeki performansıyla göz dolduran ünlü isimin kızına vereceği isim, geçtiğimiz ay ortaya çıkmıştı.

35’inci doğum günü için yapılan pastasında ‘Luna’ yazdığı görülen Burcu Biricik, mumları üflemeden önce sevdiklerine duygusal bir konuşma yapmıştı. Ünlü isim kızının adını da böylelikle açıklamış olmuştu.

BEĞENİ YAĞDI

İlk kez anne olmak için gün sayan Burcu Biricik, son olarak 3.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi.

Aynadan çektiği karnı burnunda bir karesini balon ve çiçek emojileriyle paylaşan Biricik’e, kısa sürede 203 bin beğeni geldi.

“DÜNYANIN EN TATLI ANNESİ”

Takipçileri, güzel oyuncuya “Merhaba minik düğme ve annesi”, “Maşallah, sağlıkla kucağınıza alın”, “Gördüğüm en güzel hamile, nazarlardan korusun melekler sizi” ve “Dünyanın en tatlı annesi” şeklinde yorumlar yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir